Beyond Good & Evil Remaster oficiálně představen, vychází již dnes
i Zdroj: Ubisoft
Beyond Good & Evil Novinka Beyond Good & Evil Remaster oficiálně představen, vychází již dnes

Beyond Good & Evil Remaster oficiálně představen, vychází již dnes

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

25. 6. 2024 10:00
Platformy PlayStation PlayStation 4 Nintendo Switch Switch Xbox Xbox Series X|S PlayStation PlayStation 5 Windows PC Xbox Xbox One

Beyond Good & Evil Remastered vychází již dnes a hráčům nabídne 4K rozlišení při 60 FPS nebo zbrusu novou misi, která odkazuje na očekávané Beyond Good & Evil 2.

Reklama

Byli jsme jedni z prvních, kteří přišli v září minulého roku s informací, že by snad Ubisoft měl chystat speciální edici 20 let staré akce Beyond Good & Evil. To, že skutečně vyjde víme už několik dnů, nicméně až nyní tvůrci přišli s podrobnostmi, trailerem a datem vydání. Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition vyjde dnes 25. června 2024 ve verzích PC, PlayStation, Xbox a Switch. Hra nabídne podporu 4K rozlišení a 60FPS, možnost přeskakovat cut-scény, automatické ukládání a podporu myši a klávesnice. I tak je škoda, že tento “remaster” nedostal ještě více péče, rozhodně by si to zasloužilo na dnešní dobu o trošku lepší grafickou stránku. V poslední řadě je nutno podotknout, že hra obsahuje zbrusu novou misi, která odkazuje na dlouho očekávané Beyond Good & Evil 2.

Beyond Good & Evil

Hráč se ujímá role Jade, mladé investigativní novinářky, která se snaží odhalit pravdu o invazi mimozemšťanů a korupci ve vládě na planetě Hillys. Hra kombinuje průzkum, boj, řešení hádanek a fotografování, čímž nabízí rozmanitý herní zážitek. Jade je vyzbrojena bojovou tyčí daï-jo a kamerou, které používá k dokumentování důkazů a boji proti nepřátelům. Hra je známá svým poutavým příběhem, charismatickými postavami a unikátním vizuálním stylem.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama