Black Myth: Wukong: PlayStation si měl na poslední chvíli zaplatit exkluzivitu
i Zdroj: Game Science
Wukong Novinka Black Myth: Wukong: PlayStation si měl na poslední chvíli zaplatit exkluzivitu

Black Myth: Wukong: PlayStation si měl na poslední chvíli zaplatit exkluzivitu

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

23. 6. 2024 13:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC PlayStation PlayStation 5

Očekávaná souls-like RPG hra Black Myth: Wukong dostala nové gameplay záběry a datum vydání. Bohužel se ukázalo, že si PlayStation zaplatil exkluzivitu.

Reklama

Letos uplynou čtyři roky od oznámení ambiciózní souls-like RPG hry Black Myth: Wukong od studia Game Science. Od začátku bylo cílem hru vydat na platformách PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Dnes se ale starší generace konzolí již nezmiňují, takže s nimi raději nepočítejme. S čím ale rozhodně počítejme, je odklad hry na konzole Xbox Series X/S. Black Myth: Wukong obdržel datum vydání a nové záběry. Očekávané RPG dorazí 20. srpna 2024, avšak pouze ve verzi pro PlayStation 5. Proč?

Podle oficiálního vyjádření společnosti Microsoft to vypadá, že si Sony na poslední chvíli zaplatila exkluzivitu. Do této doby nic této dohodě nenasvědčovalo. S informací přišel dobře informovaný Jez Corden a dodal i prohlášení Xboxu:

“Jsme nadšeni ze spuštění Black Myth Wukong na Xbox Series X|S a pracujeme s Game Science na uvedení hry na naše platformy. Nemůžeme komentovat dohody uzavřené našimi partnery s ostatními držiteli platforem.”

Zdali půjde o klasickou časovou exkluzivitu na půl roku nebo snad dokonce rok, není v tuto chvíli jasné. Letos bychom však s Black Myth: Wukong na konzolích Xbox raději nepočítali.

Black Myth: Wukong

Black Myth: Wukong je akční RPG inspirované čínským klasickým románem "Cesta na západ". Hráči se ujmou role Sun Wukonga, mytického opičího krále, který disponuje nadpřirozenými schopnostmi a bojovými dovednostmi. Hra se vyznačuje působivou grafikou, detailním zpracováním světa a dynamickým bojovým systémem. Hráči budou čelit různým nepřátelům a překážkám, přičemž budou využívat Wukongovy unikátní schopnosti, jako je proměna do různých tvorů a ovládání přírodních sil.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama