Black State je nová stealth akce, která připomíná Metal Gear Solid, a má velké ambice
i Zdroj: Motion Blur Studio
Black State Novinka Black State je nová stealth akce, která připomíná Metal Gear Solid, a má velké ambice

Black State je nová stealth akce, která připomíná Metal Gear Solid, a má velké ambice

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

11. 7. 2024 11:15
Platformy Windows PC

Po delší době jsme se dočkali velmi zajímavého oznámení nové hry. Představuje se ambiciózní stealth akce Black State, která připomíná slavný Metal Gear Solid.

Reklama

O tureckém indie studiu Motion Blur jste asi ještě neslyšeli, že? My také ne, ale zdá, že by o něm v následujících hodinách, maximálně dnech, mohl vědět celý herní průmysl. Studio oznámilo third-person stealth akci Black State, která na první pohled připomíná slavnou sérii Metal Gear Solid - a to ať už animacemi, možnostmi, zasazením, tak hlavním hrdinou. Hra běží na Unreal Engine 5 a nabídne prvotřídní realistickou grafiku. 

Black State prozatím nemá pevně stanovené datum vydání, nicméně v současné době je v plánu pouze na PC. Vůbec bychom se ale nedivili, kdyby se hra později objevila také na konzolích. Níže vyjádření tvůrců exkluzivně pro IGN:

Náš malý tým, inspirovaný těmito vlivy, je odhodlán poskytovat nejvyšší kvalitu vývoje a výjimečné herní mechanismy, a to i přes naši omezenou velikost. Snažíme se vytvořit bohaté a hluboké vyprávění v kombinaci s poutavou herní mechanikou, které nabízí působivý a nezapomenutelný herní zážitek.

Black State

"Hráči se v Black Slate ocitnou v roli bývalé vojenské legendy, která se vydává na misi za záchranou uneseného vědce a odhalením pravdy za katastrofickou událostí. Samotná mise, kterou zadala záhadná skupina známá jako Architekti, je obestřena tajemstvím a může skrývat více, než se na první pohled zdá." Stojí v popisku hry.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama