Další PlayStation exkluzivitu má připravovat Bluepoint Games
i Zdroj: Bluepoint Games
Novinka Další PlayStation exkluzivitu má připravovat Bluepoint Games

Další PlayStation exkluzivitu má připravovat Bluepoint Games

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

21. 6. 2024 07:00
Platformy PlayStation PlayStation 5

Bluepoint Games se restrukturalizace v divizi PlayStation Studios naštěstí nedotkla a práce na neoznámené exkluzivní PlayStation hře mají pokračovat.

Reklama

Studio Bluepoint Games je od roku 2021 součástí PlayStation Studios, kde má pracovat na několika projektech. Za sebou mají parádně vytvořený remake Demon's Souls, který nasbíral poměrně slušná ohodnocení. V recenzích získalo v průměru 9.1 / 10. Na čem ale pracují dnes, téměř 4 roky od vydání? 

To je stále otázkou, každopádně si i dnes dobře vzpomínám na náš článek z roku 2020, kdy jeden z novinářů tvrdil, že Bluepoint Games pracují na moderní předělávce Bloodborne (což se dodnes nepotvrdilo) a nové IP

To, že studio Bluepoint Games skutečně a stále pracuje na nové originální hře, nyní potvrdil šéf studia Peter Dalton, když na svém twitterovém účtu prozradil, že: “Od našeho prohlášení, že pracujeme na originálním titulu, se nic nezměnilo. Všechno chce čas.” Dobrou zprávou je, že se tohoto týmu nedotkla nedávná velká restrukturalizace a že vše pokračuje bez problému.

Otázkou samozřejmě je, co bude jejich další hrou? Snad jediné co díky vyjádření víme, je, že protentokrát nepůjde o remaster či remake

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama