Dark and Darker můžeme nečekaně hrát neomezeně zdarma
i Zdroj: Ironmace
D & D Novinka Dark and Darker můžeme nečekaně hrát neomezeně zdarma

Dark and Darker můžeme nečekaně hrát neomezeně zdarma

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

13. 6. 2024 08:00
Platformy Windows PC

Kontroverzní Dark and Darker, které to nemělo od začátku vývoje vůbec jednoduché, je nyní možné hrát zcela bezplatně. Má to samozřejmě ale jeden malý háček.

Reklama

Pořád přemýšlíte nad hrou Dark and Darker? Potom už není nad čím, studio Ironmace přišlo s nečekanou změnou. Dark and Darker je nyní možné hrát zcela zdarma! Má to však jeden háček, nejde o klasickou verzi free-to-play modelu. Pokud chcete hrát bezplatně, bude vám dovoleno založit si pouze jednu postavu, přičemž dostupný bude jen jeden herní režim. Samozřejmě se pak nabízí možnost upgradu, který hráče vyjde na 30 euro. Vyzkoušet si ji můžete například na Steamu, kde je aktuálně více než 30 tisíc aktivních hráčů.

Hra Dark and Darker to neměla od začátku vůbec jednoduché. V březnu minulého bylo studio stojící za touto hrou nařčeno z krádeže dat. Ironmace údajně použilo materiály a zdrojové kódy z předešlého projektu, kde pracovalo na doposud nedokončeném projektu P3. Vše nakonec vyústilo až v soudní proces, který si vyžádala společnost Nexon, jenž za práci na zmíněném projektu financovala. Dark and Darker bylo následně na nějakou dobu odstraněno i ze Steamu. Nyní je však zpět. 

Dark and Darker

"Dark and Darker" si klade za cíl zachytit úžas a kouzlo klasických fantasy dobrodružných her. Stavíme na základech velkých mistrů a snažíme se vzdát hold tradicím tohoto žánru. Vracíme se do starých světů, kde za každým rohem číhá nebezpečí, ale kde odvaha a dobrodružství jsou odměněny nevídaným bohatstvím." Tak tvůrci popisují stále relativně novou kooperační hru Dark and Darker.

Hra je v současné době ve verzi předběžného přístupu a to pouze na PC (Steam a Epic Games Store). O konzolové verzi se prozatím nediskutuje.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama