Dr. Disrespect po závažném obvinění opouští vlastní herní studio a zvažuje konec streamování
i Zdroj: Dr. Disrespect / Volně k užití
Novinka Dr. Disrespect po závažném obvinění opouští vlastní herní studio a zvažuje konec streamování

Dr. Disrespect po závažném obvinění opouští vlastní herní studio a zvažuje konec streamování

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

25. 6. 2024 07:15 4

Je tohle konec kdysi slavného streamera? Dr. Disrespect končí ve studiu Midnight Society a zvažuje úplný konec se streamováním. Za vše může obrovská kauza na Twitchi.

Reklama

Kolem dříve velmi slavného a kontroverzního streamera Dr. Disrespecta je znovu velmi živo. Teprve před několika dny jsme vás informovali o závažném obvinění, se kterým přišel bývalý zaměstnanec Twitche. Ten poprvé od roku 2020, kdy byl Dr. Disrespect permanentně zabanován, přišel s vyjádřením, proč tomu tak vlastně bylo. Popravdě jsem nemohl věřit vlastním očím:

Ban dostal za sexuální obtěžování nezletilého prostřednictvím Twitch Whispers. Navíc se s ním údajně chtěl streamer sejít během TwitchConu!

Streamer to samozřejmě popřel a tvrdí, že jeho permanentní zákaz byl vyřešen a že se nedopustil žádného protiprávního jednání. Nicméně obvinění jsou vážná a už mají první dopad. Herní studio Midnight Society, kde Dr. Disrespect působil jako spoluzakladatel, s ním ukončilo veškerou spolupráci.

A to pravděpodobně nebude všechno. Podle vyjádření samotného Disrespecta to vypadá, že chystá velkou pauzu od streamování. Konkrétně měl během živého vysílání říct:

Myslím, že musím odejít, pravděpodobně se úplně stáhnu ze scény. To je to, co musím udělat.

Dr. Disrespect je známý svou kontroverzí. Zejména kvůli nevěře své manželky z roku 2017 nebo za dezinformace o koronaviru Covid-19. Zapomenout nesmíme ani na velké spory a konflikty s dalšími slavnými streamery a známými osobnostmi.

V uplynulých letech pak Disrespect, vlastním jménem Herschel Beahm IV, pracoval na vlastní multiplayerové FPS hře Deadrop, kterou připravoval se studiem Midnight Society. Deadrop je však nadále ve vývoji a počítá se s ním ve verzích PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama