Důvěryhodný zdroj promluvil o datu vydání State of Decay 3
i Zdroj: Undead Labs
State of Decay 3 Novinka Důvěryhodný zdroj promluvil o datu vydání State of Decay 3

Důvěryhodný zdroj promluvil o datu vydání State of Decay 3

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

20. 6. 2024 10:45
Platformy Xbox Xbox Series X|S Windows PC

State of Decay 3 podle informací z minulých let údajně cílí na rok 2027. S podstatně jinou zprávou však nyní přišel zasvěcenec Jez Corden, který přišel s novou informací.

Reklama

Zombie apokalypsa v podobě State of Decay 3 se velmi pěkně předvedla na nedávné konferenci Xbox Games Showcase 2024, kde se fanoušci této originální survival akce dočkali nové ukázky a pár informací. Bohužel stále chyběla zmínka alespoň o přibližném datu vydání a hráči se museli spokojit s informací, že by snad State of Decay 3 cílilo až na rok 2027.

Vše ale může být podstatně jinak. Jez Corden, důvěryhodný zdroj, který má velmi blízko k informacím ohledně interních studií kolem Microsoftu, řekl, že State of Decay 3 by mohlo vyjít už v roce 2025 ve verzích PC a Xbox Series X/S, uvedl to během podcastu, který můžete zhlédnout na YouTube. Pokud se tato zpráva potvrdí, Xbox bude mít velmi slušné vyhlídky, jeho konkurence (Sony) totiž nepřichází s žádnými exkluzivními hrami, pokud však nepočítáme ty od externích studií. Xbox pro rok 2025 plánuje i další velké hry, za zmínku stojí Fable, nové Gears of War nebo Doom: Dark Ages.

State of Decay 3

“State of Decay 3 je hra o přežití v otevřeném světě odehrávající se roky poté, co zombie apokalypsa téměř vyhladila lidstvo. Vyvíjející se zombie hrozba přebírá vládu nad krajinou a vy si musíte vydobýt život pro svou komunitu survivalistických usedlíků.” Stojí v popisku hry.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama