Gears of War: E-Day vyjde s českými titulky na PC i Xbox
i Zdroj: The Coalition
GoW:E-Day Novinka Gears of War: E-Day vyjde s českými titulky na PC i Xbox

Gears of War: E-Day vyjde s českými titulky na PC i Xbox

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

13. 6. 2024 07:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC

Máme skvělou zprávu pro všechny fanoušky Gears of War: E-Day. Studio The Coalition přidalo Českou republiku mezi podporované jazyky hry.

Reklama

Jestli hráče v uplynulých dnech něco potěšilo, bylo to oznámení third-person akce Gears of War: E-Day (tzv Gears 6). K představení došlo v rámci konference Xboxu, kde se hráči dočkali prvního traileru a podrobností. To zahrnovalo potvrzení hned několika dříve uvedených spekulací, jako například, že Gears 6 přechází na Unreal Engine 5 nebo, že další díl série bude více hororovější. Došlo zároveň na vyvrácení tvrzení, že nové Gears of War nabídne otevřený svět, “Vytváříme lineární příběhy, Gears of War E-Day bude čistě lineární hrou,” řekl v rozhovoru kreativní ředitel Matt Searcy.

Nám informace, které The Coalition zveřejnili během konference nestačily a tak jsme šli na Steam, kde jsme doufali, že se dočkáme dalších detailů. Potěšila nás hned první informace: mezi chystanými lokalizacemi nechybí překvapivě ani ta česká! V tuto chvíli zjišťujeme, zdali se nejedná o chybu, Gears of War totiž nikdy česky nevycházelo. Jakmile nám studio The Coalition odpoví, článek budeme aktualizovat.

Gears of War: E-Day

Čtrnáct let před událostmi Gears of War, se váleční hrdinové Marcus Fenix a Dom Santiago vrací domů, aby čelili nové noční můře: Sarančatům. Tyto zrůdné a houževnaté podzemní nestvůry vylézají z hlubin země a obléhají lidstvo.

Gears of War: E-Day prozatím nemá stanovené datum vydání, nicméně jedno je jisté, nedorazí dříve než v roce 2025 ve verzích PC a Xbox Series X/S, navíc bude od prvního dne součástí Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama