Helldivers 2: Zprávy z fronty: Automatoni přitvrzují
i Zdroj: Arrowhead Game Studios
Helldivers 2 Článek Helldivers 2: Zprávy z fronty: Automatoni přitvrzují

Helldivers 2: Zprávy z fronty: Automatoni přitvrzují

Ladislav Klimeš

Ladislav Klimeš

12. 6. 2024 16:00
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 PlayStation PlayStation 4

Ve světě Helldivers 2 se pořád něco děje. Po mnoha týdnech bojů s Terminidy se tentokrát zmohli naplno Automatoni. Rozjíždí se nyní nový závod s časem.

Reklama

Upozornění: Článek popisuje události ve hře Helldivers 2, tedy žádné reálné události.

Občané Superzemě!

I tento týden mohu psát v pozitivním duchu. Je to neuvěřitelné, ale po několika špatných týdnech se situace začíná pomalu, ale jistě zlepšovat. Každopádně zničení Superkolonie mělo svůj účinek a našim Helldiverům se povedlo uštědřit Automatonům pořádný úder. Tato akce však nezůstala bez odezvy.

Helldivers 2 Info
i Zdroj: Arrowhead Game studios
Helldivers 2 Info

Databáze Jedna

Zatímco byla většina našich sil zaměstnaná Terminidy, Automatoni pokračovali v rozšiřování své říše teroru. Po zničení Superkolonie na Meridii došlo konečně i na ně. Ačkoliv se pořád pátrá po hlavní invazní flotile Automatonů, naší tajné službě se podařilo zachytit interní komunikaci našich nepřátel. Díky tomu se podařilo odhalit pozici velkého datacentra s označením Databáze Jedna, ukrytého hluboko za nepřátelskou linií. I přes odlehlost tohoto místa velení rozhodlo o okamžitém útoku s cílem zabezpečit databázi Automatonů. Spousty hrdinných Helldiverů se vydali obsadit planetu Wezen, na které se toto datacentrum nacházelo. 

Boj to byl tvrdý, ale naši Helldiveři uspěli. Databáze Jedna je pod naši kontrolou a zpravodajská služba pracuje na dekódování všech tajemství, který tento poklad ukrývá. Práce jde pomalu, ale věříme, že se v brzké době podaří najít hlavní flotilu Automatonů.

Helldivers 2 Info
i Zdroj: Arrowhead game studios
Helldivers 2 Info

Protiútok Automatonů

Bohužel, reakce Automatonů na tuto odvážnou akci nezůstala dlouho bez odezvy. Zatímco se naši zpravodajci prokousávali miliardou informací, Automatoni přešli do protiútoku. Zaútočili na planety Wernen Wells a Marfark. 

Helldivers 2 Info
i Zdroj: Arrowhead game studios
Helldivers 2 Info

Na Wernen Wells se nachází i Nemocnice pro velmi nemocné děti Superobčanky Anny, ve které se nyní ukrývají tisíce civilistů. Přeživším se stále daří udržet se, nicméně docházejí zásoby potravin a vody.

Na Marfarku se nachází ukradené výbušniny, které Automatoni odvezli z Choohe. Jejich zajištění by mohlo konečně vést k nasazení protitankových min MD-17. 

Bohužel, čas není na naší straně. Helldiveři vyrážejí na pomoc a snaží se získat zpět obě obsazené planety. Myslete na civilisty v nemocnici, nyní záleží jen na tom, kterou planetu se našim Helldiverům podaří osvobodit jako první. Doufejme, že tento závod s časem pro ně dobře dopadne.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama