Hráči PlayStationu 5 zuří, Sony se neukáže ani na Gamescomu
i Zdroj: Sony Corporation
Novinka Hráči PlayStationu 5 zuří, Sony se neukáže ani na Gamescomu

Hráči PlayStationu 5 zuří, Sony se neukáže ani na Gamescomu

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

20. 6. 2024 13:00
Platformy PlayStation PlayStation 5

Dlouho očekávaná PlayStation Showcase 2024 je stále v nedohlednu. Zástupce společnosti Sony oznámil, že se PlayStation neúčastní ani Gamescomu 2024.

Reklama

V průběhu června se hráči dočkali spoustu zajímavých herních konferencí jako Summer Game Fest, Xbox Games Showcase, Ubisoft Forward a další se pomalu blíží. Následovat bude THQ Nordic Showcase a Gamescom 2024. Nějak se ale na vše vyprdla společnost Sony, která si připravila pouze další díl pořadu State of Play - ten bohužel ale konzolisty zklamal. A zklamaní budou a nadále, Sony se prý neúčastní ani očekávaného veletrhu Gamescom 2024.

Je evidentní, že Sony nemá prakticky co ukázat. V současné době víme pouze o chystaných hrách Astro Bot a Concord, ale vážně se nám konečně nepředstaví dlouho očekávaná akční hra Marvel's Wolverine

Overwatch 2 dostane další konkurenci, představuje se PvP hra Concord
i Zdroj: Firewalk Studios

Overwatch 2 dostane další konkurenci, představuje se PvP hra Concord

Zbrusu nové Firewalk Studios během večerní konference State of Play detailně představilo multiplayerovou hru Concord. Jde…

31. 5. 2024 09:00

Hráči napříč internetem projevují svoji nespokojenost, Sony nevydává žádné tituly prvních stran, což je na jednu stranu samozřejmě frustrující. Naopak totiž Xbox se slušně zvedá a na nedávné konferenci představil hry jako Fable, State of Decay 3, Gears of War: E-Day, Perfect Dark nebo Call of Duty: Black Ops 6 a před pár dny jsme mohli vidět naprosto nádherné záběry z Indiana Jones and the Great Circle či Avowed.

Nutno v závěru podotknout, že Sony údajně chystá dříve tradiční konferenci PlayStation 5 Showcase někdy na závěr letošního roku. A jak se na absence Sony na velkých výstavách koukáte vy? Dejte nám vědět.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama