Indiana Jones and the Great Circle se předvedlo na fotorealistických screenshotech
i Zdroj: MachineGames
Indiana Jones Novinka Indiana Jones and the Great Circle se předvedlo na fotorealistických screenshotech

Indiana Jones and the Great Circle se předvedlo na fotorealistických screenshotech

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

17. 6. 2024 12:00

Indiana Jones and the Great Circle bude po vizuální stránce naprosto nádherné. Podívejte na nové nádherné fotorealistické záběry. Hra dorazí ještě letos.

Reklama

Celou řadu důležitých letošních konferencí máme definitivně za sebou. Nejvíce asi v dobrém slova smyslu perlil Xbox, který představil hned několik velmi očekávaných novinek, vidět jsme mohli Fable, State of Decay 3 nebo Perfect Dark, nakonec došlo i na příjemné oznámení hry Gears of War: E-Day.

Nějak se však zapomnělo na dobrodružnou adventuru Indiana Jones and the Great Circle, nebo, že by si ji Xbox schovával na Gamescom 2024, kam se chystá? Ještě, než se však dočkáme nových informací a dalšího gameplaye, se na sociální síti X objevily čtyři nové screenshoty, a nutno podotknout, že vizuálně hra vypadá naprosto nádherně.

Jen těžko bychom dnes hledali hru, která by vizuálně vypadala takhle, co myslíte? Nutno ještě podotknout, že podobně nás překvapila grafická stránka špionážní akce Perfect Dark, která veřejnost skutečně šokovala.

Indiana Jones and the Great Circle by podle některých zdrojů mělo dorazit v prosinci letošního roku. Hru očekáváme ve verzích PC a Xbox Series X/S, PlayStation 5 bychom ale časem očekávali též.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama