Krafton oficiálně potvrdil vývoj nové Subnautica, vyjde v roce 2025
i Zdroj: Unknown Worlds
Novinka Krafton oficiálně potvrdil vývoj nové Subnautica, vyjde v roce 2025

Krafton oficiálně potvrdil vývoj nové Subnautica, vyjde v roce 2025

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

21. 11. 2023 11:30

Také už se nemůžete dočkat nového dílu ze světa Subnautica? Potom nebuďte zklamaní, pokud půjde o strategii - je to totiž velmi pravděpodobné. Nová Subnautica dorazí v první polovině roku 2025.

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Společně s naším partnerem Samsung SSD vás zveme k hlasování! Rozhodněte, které hry roku 2023 zaslouží být označeny jako…

1. 12. 2023 07:00
Reklama

Vydavatelství Krafton se pochlubilo finanční zprávou, která prozradila jeden velmi zajímavý detail. Studio Unknown Worlds již nějakou dobu pracuje na vývoji nové hry ze světa Subnautica. O tom se spekulovalo již dříve, nicméně dnes to máme konečně oficiálně.

Subnautica by měla vyjít v první polovině roku 2025,

konkrétně zmiňuje finanční zpráva. Na nový díl si tedy ještě nějakou dobu počkáme, stejně tak na oficiální odhalení. Můžeme si ale zaspekulovat, skutečně půjde o druhý plnohodnotný díl? Začátkem roku 2022 se mluvilo o chystaném projektu M, který má být tahovou strategií právě ze světa Subnautica. Pokud tedy čekáte Subnautica 3, raději zmírněte očekávání, je velmi pravděpodobné, že půjde o strategii.

Původní Subnautica vyšla v roce 2018 a šlo o jednu z nejlepších survival a budovatelských her roku. Třešničkou na dortu pro některé hráče mohla být podpora oficiální české lokalizace. Hra si v konečných recenzích odnesla velmi slušných 8 / 10.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama