LoL: Schopnosti nové postavy Aurory vás rozhodně budou zajímat
i Zdroj: Riot Games
LoL Novinka LoL: Schopnosti nové postavy Aurory vás rozhodně budou zajímat

LoL: Schopnosti nové postavy Aurory vás rozhodně budou zajímat

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

21. 6. 2024 14:00
Platformy Windows PC

Riot Games představilo zbrusu novou postavu do League of Legends: autistickou šampiónku Auroru, která disponuje velmi zajímavými schopnostmi.

Reklama

Do League of Legends míří další hratelná postava. Na mysli máme zajímavou Auroru, která je dle slov tvůrců autiskou, nicméně s velmi zajímavými skilly. Podrobně se na ně mrkli kolegové na webu TryHard.cz, kde velmi detailně rozepsali, jaké přednosti přinese, včetně traileru, který ji dopodrobna představí. 

Aurora bude mág s nízkým dosahem schopností a bez znehybňujících efektů, disponuje ale neviditelností a mnoha zpomalovacími schopnostmi,

dočtete se v popisku na TryHard. Dle nás by mohlo jít o novou metu, její schopnosti vypadají velmi zajímavě, co myslíte?

League of Legends (LoL)

Hra je založena na týmové spolupráci, kde dva týmy po pěti hráčích soupeří proti sobě s cílem zničit nepřátelskou základnu, známou jako Nexus, zatímco brání svou vlastní. Každý hráč ovládá unikátního šampiona s různými schopnostmi a rolemi, jako jsou tank, support, marksman, mage, nebo assassin.

Hráči získávají zkušenosti a zlato během hry, porážejí nepřátelské šampiony, miniony a neutralní monstra, což jim umožňuje vylepšovat své schopnosti a nakupovat silnější vybavení. League of Legends je známá svým komplexním herním mechanismem, strategickou hloubkou a rychlým tempem, což z ní činí jednu z nejpopulárnějších a nejhranějších her na světě.

nova-sampionka-aurora-umi-skakat-do-portalu-a-zavirat-nepratele-do-magickeho-vezeni
i Zdroj: Tryhard.cz

Nová šampionka Aurora umí skákat do portálů a zavírat nepřátele do magického vězení

Konečně jsme se dočkali odhalení schopností nové šampionky v League of Legends. Aurora bude mág s nízkým dosahem schopností…

20. 6. 2024 15:30
Obsah z Tryhard.cz
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama