Marathon by mohl vyjít i na PS4 a Xbox One
Dorazí časem Marathon i na minulou generaci konzolí PlayStation a Xbox?
Marathon je konečně venku na všech platformách - PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Tedy, opravdu na všech platformách? Na oficiálních stránkách ratingové organizace ESRB se totiž objevil zajímavý záznam, který mluví i o verzích pro PlayStation 4 a Xbox One, o těch však ale ze strany Bungie nebo PlayStationu dodnes nepadlo ani slovo.
Vzhledem k dnešním technologiím by to nedávalo smysl, navíc se může jednat o chybu na straně ESRB. Ať už to je jakkoliv, celou pravdu bychom se měli dozvědět brzy, přeci jen na to Bungie zareagovat musí.
Marathon je třetí nejprodávanější hrou na Steamu
Marathon si na Steamu prakticky v moment vydání zahrálo 88 tisíc současně hrajících hráčů. Více ale naznačí až dnešek a následně pak víkend.
Marathon je venku a my v tuto chvíli chystáme PC recenzi, která vyjde už v průběhu tohoto týdne. K dispozici už jsou i statistiky po prvním dnu - na Steamu hra zaznamenala 88 tisíc současně hrajících hráčů. To možná není výsledek, který by si Bungie přálo, ale uvidíme, co přinese pátek večer a první víkend.