Marathon je třetí nejprodávanější hrou na Steamu
Marathon si na Steamu prakticky v moment vydání zahrálo 88 tisíc současně hrajících hráčů. Více ale naznačí až dnešek a následně pak víkend.
Bungie (tvůrci Destiny) před několika hodinami odstartovalo očekávanou live-service hru Marathon - jedná se o další extrakční titul. Jak se Marathonu vedlo v prvních hodinách? Jelikož jde o další vysokorozpočtový titul, plány jsou jasně dané - musí mít nadprůměrný počet hráčů na všech platformách!
Marathon se dokázal dostat na přední příčky nejprodávanějších her na Steamu, kde aktuálně obsadil 3. místo, bohužel se ale nevešel ani do TOP 20 nejhranějších titulů na Steamu. Co se týče statistik, hra zaznamenala celkem slušných 88 tisíc současně hrajících hráčů. To není úplně špatný výsledek, lepší však bude se na statistiky znovu podívat po víkendu, který už se pomalu blíží. My už v tuto chvíli dokončujeme recenzi PC verze - sledujte nás, ať vám neunikne!