Oficiálně: Ubisoft stále počítá s Beyond Good & Evil 2
i Zdroj: Ubisoft Montpellier
BG&E 2 Novinka Oficiálně: Ubisoft stále počítá s Beyond Good & Evil 2

Oficiálně: Ubisoft stále počítá s Beyond Good & Evil 2

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

24. 6. 2024 07:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC PlayStation PlayStation 5

Na více než 15 let vyvíjené hře Beyond Good & Evil 2 se stále pracuje a Ubisoft s ní počítá. Alespoň to naznačuje reakce tvůrců k Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition.

Reklama

Společnost Ubisoft nechala ze Steamu stáhnout více než 20 let starou akci Beyond Good & Evil, důvodem bylo pravděpodobně vydání očekávané kolekce Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition, která bude obsahovat něco, co jsme doposud neznali. Kolekce dorazí 25. června a podle oficiálních informací nabídne zbrusu novou misi, která odkazuje na 2. díl, jenž je ve vývoji více než 15 let. Co přesně nabídne, není jasné, nicméně jasně to znamená fakt, že Ubisoft nadále s druhým dílem počítá, což dokazuje i vyjádření:

Tato exkluzivní nová mise také odhaluje více o narativní vazbě na Beyond Good & Evil 2 a ukazuje trvalý závazek Ubisoftu k této franšíze.

Ačkoliv vše nasvědčuje tomu, že se pracuje na Beyond Good & Evil 2, aktuální stav hry není jasný. Je důležité zmínit dvě zásadní skutečnosti. V roce 2022 bylo oznámeno, že hra prošla významným restartem, což znamená, že poslední záběry z roku 2018 už nejsou aktuální a hra dnes může vypadat zcela jinak. Navíc ji Ubisoft nezmínil na nedávné konferenci Forward 2024, což také něco naznačuje. Každopádně zmiňovaná novinka jménem Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition vyjde na PC, konzole PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama