Překvapení! Kingdom Come: Deliverance 2 je připraveno k vydání
i Zdroj: Warhorse Studios
KCD2 Novinka Překvapení! Kingdom Come: Deliverance 2 je připraveno k vydání

Překvapení! Kingdom Come: Deliverance 2 je připraveno k vydání

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

14. 6. 2024 08:00
Platformy Xbox Xbox Series X|S PlayStation PlayStation 5 Windows PC

Kingdom Come: Deliverance 2 je hotové, prozradil PR manažer Tobias Stolz-Zwilling z Warhorse Studios. Hru nyní čekají opravy chyb a testování.

Reklama

Kingdom Come: Deliverance 2 bylo od počátku plánováno na letošní rok, ale mnoho lidí tomu stále nevěří. Nicméně PR manažer Tobias Stolz-Zwilling z Warhorse potvrdil v rozhovoru s Roxy Clark, že hra skutečně vyjde podle plánu, konkrétně řekl, že..

Warhorse Studios se nyní zaměřuje na opravy chyb a výkonu! Je připraveno k vydání a spuštění!

Kingdom Come: Deliverance 2 nyní projde závěrečnou fází, kdy se studio zaměří na opravy chyb nebo optimalizaci, zároveň se bude hodiny a hodiny testovat. Vše tedy nasvědčuje tomu, že by hra skutečně měla vyjít v závěru roku 2024. Konkrétní datum bychom se mohli dozvědět na další velké akci, kterou bude v srpnu Gamescom 2024

Kingdom Come: Deliverance 2

Vaše činy utvářejí Jindřicha osud a to, jak na něj bude svět reagovat. Volně přizpůsobíme jeho vzhled, dovednosti a vybavení a zároveň zaujmeme morální postoj k událostem kolem nás. Cestujte po celé zemi a zapojte se do jedinečných činností, jako je kovářství a lukostřelba, abyste se skutečně ponořili do tohoto pulzujícího regionu Evropy, který si vaše činy bude navždy pamatovat.

I ve druhém díle narazíme na spoustu známých, historických postav, stejně tak těch náhodných, kteří zrovna putují světem, či obyvatele vesnic a hradů. S téměř každou postavou si už po vzoru prvního dílu budeme moct promluvit a získat nové informace, nebo se zkrátka dozvíme nějakou tu zajímavost. A pozor, chybět nebudou ani oblíbené lázně - však víte.

Kingdom Come: Deliverance 2 vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Těšit se můžeme na českou lokalizaci v podobě titulků i dabingu.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama