THQ Nordic Showcase 2024 představí 2 neoznámené hry
i Zdroj: THQ Nordic
Novinka THQ Nordic Showcase 2024 představí 2 neoznámené hry

THQ Nordic Showcase 2024 představí 2 neoznámené hry

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

14. 6. 2024 10:00

Ukážeme vám Gothic Remake, Titan Quest 2 a Disney Epic Mickey: Rebrushed, říká vydavatelství THQ Nordic. Dojít však má ještě na dvě představení neoznámených her.

Reklama

Červnové velké konference jako Summer Game Fest, Ubisoft Forward nebo Xbox Games Showcase jsou definitivně za námi. Ve všech případech jsme se dočkali velmi zajímavého obsahu, viz například nečekané představení hry Perfect Dark, která všechny překvapila svým vizuálem, nebo představení hry Fable, se kterým popravdě nikdo nepočítal. 

Nyní už se ale pomalu připravuje další velký veletrh. Tím myslíme Gamescom 2024, který proběhne tradičně v německém Kolíně nad Rýnem. I sem se chystají největší společnosti, které stojí za těmi nejočekávanějšími hrami. Svůj event chystá i vydavatelství THQ Nordic, které již prozradilo, na co se můžeme těšit. 

THQ Nordic na svém oficiálním profilu na sociální síti X prozradilo, že během jejich vystoupení THQ Nordic Showcase 2024 dojde na ukázky tří dlouho připravovaných her. Těšit se můžeme na Gothic 1 Remake, kde mimo jiné očekáváme oznámení data vydání, Titan Quest 2 a Disney Epic Mickey: Rebrushed.

2 neoznámené hry

Jejich tweet vyjmenoval tři velké hry a láká na další, které však úmyslně nezmiňuje. Podle zahraničního magazínu Gaming Bolt má jít o dvě neoznámené hry, které si zde odbydou svou premiéru. O co by mohlo jít? To bohužel nevíme, pod THQ toho vzniká spousta. Každopádně chytřejší budeme 2. srpna 2024.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama