Tohle byste od Nintenda nečekali, láká na tajemný horor
i Zdroj: Nintendo
Novinka Tohle byste od Nintenda nečekali, láká na tajemný horor

Tohle byste od Nintenda nečekali, láká na tajemný horor

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

11. 7. 2024 07:00
Platformy Nintendo Switch Switch

Kdo je Emio? Společnost Nintendo, která se specializuje na pestrobarevné hry plné zábavných postaviček, láká na tajemnou hororovou hru. Více podrobností v článku.

Reklama

Společnost Nintendo je známá pro své pestrobarevné hry a roztomilé postavičky, jako je například série Zelda, Super Mario nebo Animal Crossing. Ovšem nyní chystá něco, co možná hráče doslova šokovalo. Z ničeho nic se na sociálních sítích Nintenda objevil teaser trailer k připravované hororové hře. Více bohužel nevíme, k teaseru pak tvůrci připsali tajemný vzkaz: “Kdo je Emio?

Nintendo v minulosti připravilo několik hororových her, jisté prvky hororu dokonce dostala i série Luigi's Mansion. Nicméně zmínit musíme jeden z nejlepších hororů vůbec - Eternal Darkness: Sanity's Requiem, která vyšla exkluzivně v roce 2002 na Nintendo GameCube.

Hra, která se pravděpodobně bude jmenovat Emio již má i svou kartu na stránkách Nintenda, tam se však vůbec nic nedočtete. Doufejme, že představení dorazí velmi brzy, osobně jsem hodně zvědaví, co z tohoto bude. V závěru je nutné podotknout, že Nintendo doposud nepřišlo s žádnou hrou, kde by se jistý Emio vyskytoval. Prozatím ani nevíme, kdo vlastně za hrou stojí.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama