Ve verzi iOS vyšlo EA Sports FC Mobile
i Zdroj: EA Sports
EA Sports FC 24 Novinka Ve verzi iOS vyšlo EA Sports FC Mobile

Ve verzi iOS vyšlo EA Sports FC Mobile

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

28. 9. 2023 13:00

Že jste už neměli co hrát na mobilu? Potom se hráči se systémem iOS mohou pustit do zbrusu nového dílu fotbalového simulátoru od EA, EA Sports FC Mobile. Tvůrci pak lákají na balíček Founders. Ten můžeme získat zdarma. Jak? Mrkněte do článku.

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Společně s naším partnerem Samsung SSD vás zveme k hlasování! Rozhodněte, které hry roku 2023 zaslouží být označeny jako…

1. 12. 2023 07:00
Reklama

Kromě plnohodnotného pokračování série FIFA pro PC, PlayStation a Xbox Series, je již předčasně venku i mobilní verze EA Sports FC Mobile. K dispozici je prozatím jen na zařízení se systémem iOS, jistě se ale brzy dočkají i ty s Androidem.

EA pak hráče láká k dosažení levelu 5, pokud to stihnete, čeká na vás odměna v podobě balíčku “Founders”. Akci je možné využít jen do konce listopadu 2023.

Převezměte velení nad hřištěm s novými ovládacími prvky dopadu, jako je Power Shot, Knock On a Hard Tackle, které vám umožní zažít krásnou hru na mobilu jako nikdy předtím. True Player Personality a další posunou hratelnost na novou úroveň.Píše se v oficiálním popisku hry.

Jestliže spíše preferujete konzolové a PC hraní, potom se těšte na zítra. Vyjde první díl EA Sports FC.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama