8 studentů vytvořilo za 2 měsíce akční hru Contra 2028
Zdroj: Herní magazín Spite.cz
Novinka 8 studentů vytvořilo za 2 měsíce akční hru Contra 2028

8 studentů vytvořilo za 2 měsíce akční hru Contra 2028

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

Hodně zajímavý úkol dostalo osm studentů, měli přesně dva měsíce na to, aby vytvořili reboot nějaké z her pro NES. Vytvořili tak působivou akci Contra 2028.

Spite vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Spite vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

Možná si někteří pamětníci ještě vzpomenou na starou akční hru Contra ještě pro konzoli NES, kterou v tu dobu vydalo Konami. A právě tuhle hru si vybral tým studentů, který dostal za úkol udělat reboot nějaké hry, která kdysi dávno vyšla pro NES. Na vše měli pouhé 2 měsíce. Co se jim podařilo vytvořit?

Celkem působivou akční hru z pohledu třetí osoby, použili Unreal Engine 4, vytvořili vlastní modely hlavní postavy i nepřátel, vlastní animace i veškeré programování včetně umělé inteligence. Vytvořili jeden jediný level, který si všichni můžeme zdarma stáhnout z oficiálních stránek

Níže gameplay trailer.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama