Aktivujte si zdarma open-world hru The Falconeer
i Zdroj: Wired Productions
The Falconeer Novinka Aktivujte si zdarma open-world hru The Falconeer

Aktivujte si zdarma open-world hru The Falconeer

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

8. 7. 2024 10:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC

Rozšiřte si svou virtuální knihovnu o zajímavý open-world titul The Falconeer. Je k mání zdarma, a pokud to stihnete, zůstane vám už napořád.

Reklama

Na Epic Games Store je od čtvrtečního odpoledne dostupná další hra zdarma. Tentokrát došlo na menší open-world hru The Falconeer, kde se ujmeme role sokola, jenž nás provede příběhem. Za hrou stojí sólo vývojář Tomas Sala, který ve spolupráci s Wired Productions hru vydal v roce 2020 na PC a konzole Xbox. V recenzích hra následně dosáhla hodnocení průměrných 6.5 / 10.

The Falconeer si můžete zdarma aktivovat ve verzi PC na Epic Games Store až do čtvrtka 11. července 2024. Samozřejmě vám po aktivaci hra zůstane už napořád. The Falconeer je příběhová hra, který vám sebere asi 9 hodin času.

The Falconeer

The Falconeer je akční letecká hra zasazená do fantasy světa zvaného Great Ursee, kde hráči ovládají válečného sokola a bojují proti nepřátelům ve vzduchu. Hra kombinuje prvky vzdušných soubojů, průzkumu a vyprávění příběhu. Hráči plní různé mise, zkoumají rozlehlý oceánský svět a zapojují se do leteckých bitev s nepřátelskými letci a monstry. Grafika hry je stylizovaná a hra klade důraz na plynulý let a dynamické souboje.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama