Blizzard po 11 letech opouští zkušený skladatel Adam Burgess
Blizzard přichází o dalšího dlouholetého tvůrce. Adam Burgess, který se podílel na hudbě pro World of Warcraft či Overwatch, po 11 letech odchází.

Blizzard po více než dekádě opouští další zkušený vývojář. Adam Burgess, který ve společnosti působil 11 let, oznámil svůj odchod. Během kariéry se výrazně podílel na zvukové stránce největších značek studia, především World of Warcraft, Overwatch a Diablo.

V posledních letech zastával pozici hlavního audio designéra a pracoval také jako skladatel. Jeho tvorbu mohli hráči slyšet například v rozšířeních World of Warcraft: Dragonflight a The War Within nebo v Overwatch 2. Burgess se podílel rovněž na chystaném rozšíření Midnight, jehož soundtrack už Blizzard představil.

Odchod označil za uzavření jedné životní kapitoly a uvedl, že je vděčný za roky strávené po boku talentovaných kolegů. Kam povedou jeho další profesní kroky, zatím neprozradil.

























