Diablo 4 přechází dočasně na free-to-play, součástí je i DLC
i Zdroj: Blizzard Entertainment
Diablo 4 Novinka Diablo 4 přechází dočasně na free-to-play, součástí je i DLC

Diablo 4 přechází dočasně na free-to-play, součástí je i DLC

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

7
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 Xbox Xbox Series X/S

Hráči mají skvělou příležitost vyzkoušet si Diablo 4 úplně zdarma, včetně DLC. Tentokrát nejde o víkendovou akci, ale podstatně delší.

Reklama

Diablo 4 je venku už více než rok a půl a vy stále váháte, jestli si hru koupit nebo ne? Teď máte absolutně skvělou příležitost vyzkoušet si ji zcela zdarma a otestovat, jak moc vás chytne nebo nechytne. Blizzard právě spustil dočasný trial, který je dostupný na všech platformách - PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. 

A máme ještě dvě skvělé zprávy. Nejedná se pouze o víkendovou záležitost, trial, který nebude ničím omezený, si hráči mohou užívat až do 3. ledna 2025. K tomu všemu se můžeme pustit i do parádního DLC Diablo 4: Vessel of Hatred.

Reaguje touto akcí Blizzard na nedávno vydanou akční RPG hru Path of Exile 2? Je to dost pravděpodobné. PoE2 zažívá obrovský hype – jen na Steamu jde o 4. nejhranější hru. A to hlavní teprve přijde, i zde se chystá free-to-play verze, která na rozdíl od Diablo 4 zůstane zdarma. Tak co, vyzkoušíte poprvé Diablo 4?


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama