Do předplatného PlayStation Plus dorazí v únoru 9 nových her
Společnost Sony na akci State of Play upřesnila, jaké všechny hry dorazí do předplatného PlayStation Plus, a jde celkem o 9 her, mezi nimiž je i Star Wars Jedi: Survivor.
Do katalogu PlayStation Plus přibude v únoru celkem 9 nových her a minimálně dvě z nich stojí za pozornost.
První je Star Wars Jedi: Survivor, což je jedna z nejpovedenějších Star Wars her poslední doby. Oproti prvnímu dílu je lepší ve všech aspektech, takže pokud máte rádi Star Wars a chcete si trochu rozšířit obzory, než se protagonista Cal Kestis objeví v nějakém filmu nebo seriálu, tak tato hra určitě stojí za vyzkoušení. Navíc má hra parádní grafiku, o dost lepší než například Star Wars Outlaws od Ubisoftu.¨
Druhý kousek je hra od tvůrců Life is Strange – Lost Records: Bloom & Rage. Ta by měla vyjít 18. února a v PS Plus bude hratelná první část hry. Příběh nás přenese do roku 1995 a budete opět muset rozlousknout záhadu, která ovlivnila postavy i příběh předchozích her.
Seznam nových titulů, které přibudou do PS Plus v únoru
- Star Wars Jedi: Survivor – PS4, PS5
- TopSpin 2K25 – PS4, PS5
- Lost Records: Bloom & Rage – Tape 1 – PS5
- SaGa Frontier Remastered – PS4
- Somerville – PS4, PS5
- Tin Hearts – PS4, PS5
- Mordhau – PS4, PS5
- Patapon 3 – PS4, PS5
- Dropship: United Peace Force – PS4, PS5