EA ukončilo sérii Project CARS. Další díly už vycházet nebudou
i Zdroj: Spite.cz
Novinka EA ukončilo sérii Project CARS. Další díly už vycházet nebudou

EA ukončilo sérii Project CARS. Další díly už vycházet nebudou

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

8. 11. 2022 21:06

Společnost Electronic Arts oznámila, že dalšího pokračování závodů Project CARS se již nedočkáme. Série končí třetím dílem.

Reklama

Slightly Mad Studios již rok patří pod křídla společnosti Electronic Arts, které jej získalo díky akvizici velkého studia Codemasters. Slightly Mad Studios v minulosti přineslo hlavně závodní trilogii Project CARS, která skvěle odstartovala prvním dílem v roce 2015, nicméně druhý a třetí díly už pokulhávaly a nebyly tak úspěšné. V roce 2020 pak studio vydalo Fast & Furious: Crossroads, které v recenzích ale totálně propadlo.

Společnost EA před několika hodinami oznámila, že se dalších dílů Project CARS nedočkáme, série končí. Co ale bude se Slightly Mad Studios? S největší pravděpodobností skončí, EA oznámilo, že všechny vývojáře rozhází do ostatních interních studií, kde vypomůžou na dalších značkách, zkušenosti se jistě budou hodit například s vývojem Need for Speed, WRC a další. 

  
"Po prozkoumání jsme došli k názoru, že se franšíza Project Cars nemá kam posunout a tak do ni nebudeme nadále investovat. - EA"
Mobilní Project CARS Go již skončilo před rokem, kdy běželo pouhých asi šest měsíců.
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama