FIFA Heroes je první oficiální FIFA hrou od rozchodu s EA
FIFA Heroes nebude pravděpodobně hrou, na kterou by hráči čekali. Série FIFA nepůjde doslova ve stopách té "FIFY", kterou roky dělalo EA.
Po několikaleté pauze série FIFA se mohou hráči těšit na pokračování. Nicméně v úplně jiném stylu, než jsme byli doposud zvyklí. Jestliže hledáte nejrealističtější fotbal ať už po fyzické, grafické nebo strategické stránce, pak je EA Sports FC nejlepší volbou, doporučujeme mrknout na recenzi.
Novinka, se kterou přichází organizace FIFA a studia Enver a Solace, s největší pravděpodobností osloví jinou cílovku hráčů. Představila se FIFA Heroes. Oznamovací trailer jasně naznačil, že tady se na realismus ať už v jakémkoliv slova smyslu, nehraje.
FIFA Heroes bude první multiplatformní oficiální hrou organizace FIFA, která časem dorazí na PC, konzole, ale i mobilní zařízení.
„Ve FIFA bylo vždy naší prioritou sjednocovat lidi skrze lásku k fotbalu ,“ řekl Christian Volk, ředitel herního a esportového oddělení FIFA. „S FIFA Heroes si fanoušci mohou vytvořit multivesmírný tým: smíchat své oblíbené fiktivní hrdiny, oblíbené hráče a naše vlastní maskoty. Nabízíme lásku k fotbalu nové generaci a zároveň oživujeme nostalgii a zábavu pro rodiny a starší hráče, kteří s FIFA vyrostli. FIFA Heroes bezproblémově zapadá do našeho digitálního fotbalového portfolia pod záštitou FIFAe a přidává další silný pilíř do našeho rychle rostoucího herního ekosystému.“ FIFA Heroes vyjde v roce 2026.
Zapomenout ale nesmíme ani na hru FIFA Rivals, která byla oznámena v listopadu minulého roku, ta však dorazí primárně jen na iOS a Android.