Gigabyte slaví 40 let a s X870 AORUS INFINITY dostane z platformy AMD maximum. | Kapitola 5
Seznam kapitol
Gigabyte představil špičkovou X870 AORUS INFINITY ke 40. výročí založení společnosti a nabízí cenově zvýhodněné balíčky levnějších základních desek s AiO chladičem.
V rámci promo akce GIGABYTU nabízí společnost GIGABYTE k vybraným deskám chladiče GIGABYTE EAGLE 360 a GIGABYTE EAGLE 360 ICE. Tyto chladiče nabízejí velmi snadnou instalaci, kdy chladič přichází s již nainstalovanými ventilátory a samotná montáž chladiče na procesor je také velmi jednoduchá.
Základna bloku je měděná a pumpa nabízí velmi dobrý odvod tepla díky až 3200 otáčkám za minutu. Krytka pumpy je otočná, a díky tomu je možné logo libovolně otáčet.
Na radiátoru jsou osazeny 3×120mm ventilátory, tato kombinace zaručuje velmi dobrý odvod tepla i od výkonných procesorů s velkými nároky na chlazení.
GIGABYTE EAGLE 360 a GIGABYTE EAGLE 360 ICE jsou identické chladiče, jen v různém barevném provedení. GIGABYTE EAGLE 360 je černý a GIGABYTE EAGLE 360 ICE je v bílém provedení.

GIGABYTE EAGLE 360 ICE
GIGABYTE EAGLE 360

GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI 7
Jednou z nejzajímavějších voleb v promoakci je z našeho pohledu GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI 7, tato základní deska nabízí velmi dobrou napájecí kaskádu složenou ze 14 + 2 + 2 fází, což zajistí i nejvýkonnějším procesorům dostatečné napájení.
Základní deska nabízí, stejně jako X870 AORUS INFINITY, optimalizované trasování D5 Bionic Corsa a X3D Turbo Mode.
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI 7 také nabízí velmi dobrou konektivitu.



























