Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 představilo Ultimate edici

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Satyr
Satyr
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 13:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Fakt miluji připlácet si za vystřižený obsah a prázdnou krabičku s kódem za 90 euro.. TWAT!

Michael Krček
Michael Krček
Level 1 Level 1
dnes 13:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Satyr Za ty prachy mít nekompletní hru? Ideálně ještě uzamčené lokace pod paywallem, mikrotransakce a placené DLC každý měsíc s jednou příběhovou linkou. V tom pytli, kde už je hromada studií je ještě hodně místa

Reklama
Reklama