Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 představilo Ultimate edici

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Satyr
Satyr
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
24. 6. 2026 13:47 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Fakt miluji připlácet si za vystřižený obsah a prázdnou krabičku s kódem za 90 euro.. TWAT!

Michael Krček
Michael Krček
Level 1 Level 1
24. 6. 2026 13:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Satyr Za ty prachy mít nekompletní hru? Ideálně ještě uzamčené lokace pod paywallem, mikrotransakce a placené DLC každý měsíc s jednou příběhovou linkou. V tom pytli, kde už je hromada studií je ještě hodně místa

Satyr
Satyr
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
24. 6. 2026 14:08 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Michael Krček Mě už to stačí nechci hledat dno žumpy. Navíc ty obrázky dost silně připomínají gta online dělaný ubisoftem a vzhledově některé konverguje k mafia 3 😬

DeaSunCZ
DeaSunCZ
Level 22 Level 22
24. 6. 2026 22:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Satyr Graficky je to oproti GTA 5/Online Enhanced edici vážně velký skok.

Reklama
Reklama