Herní divize, do které spadá i KCD, se přejmenovala na Fellowship
i Zdroj: Warhorse Studios
Novinka Herní divize, do které spadá i KCD, se přejmenovala na Fellowship

Herní divize, do které spadá i KCD, se přejmenovala na Fellowship

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

Embracer Group přejmenovalo divizi Middle-Earth Enterprises & Friends na Fellowship. Spadá do ní několik významných herních studií.

Reklama

V dubnu minulého roku, v době, kdy ve společnosti Embracer Group proběhla velká restrukturalizace, vznikly tři samostatné herní divize. Většinu z nás v tu dobu mohla zajímat především ta s názvem Middle-Earth Enterprises & Friends, kam spadalo i české Warhorse Studios. Prakticky od té doby se spekuluje o tom, že tvůrci Kingdom Come: Deliverance pracují nebo spolupracují na hře ze světa Pána prstenů. Dodnes se však tato informace nepotvrdila, a to ani Danielem Vávrou, který se ke spekulacím nechtěl vyjádřit.

Nicméně uběhl pouhý rok a z divize Middle-Earth Enterprises & Friends se stává Fellowship Entertainment. Ta nyní zahrnuje možná nejvýznamnější značky a studia, která v Embraceru můžeme vidět. 

Tituly

  • The Lord of the Rings
  • Kingdom Come Deliverance
  • Metro
  • Dead Island
  • Killing Floor
  • Darksiders
  • Tomb Raider

Studia

  • 4A Games
  • Aspyr Media
  • CrazyLabs
  • Crystal Dynamics
  • Dambuster Studios
  • Dark Horse
  • Deco Games
  • Eidos Montreal
  • Flying Wild Hog
  • Warhorse Studios

V nejbližší době bychom se mohli dočkat hned několika titulů z tohoto seznamu. Z oficiálních zdrojů víme, že se blíží nové Metro, Tomb Raider, už nějakou dobu se mluví o novém Deus Ex (remake), MMORPG ze světa Pána prstenů a už v červenci dorazí Killing Floor 3. 

Otázkou pak je, co aktuálně chystá Warhorse? Podle posledních informací to KCD 3 nebude. Dan Vávra prozradil, že má na seznamu několik nápadů, které by hráče znovu vzaly do historie.

Žádné KCD 3: Další hrou Warhorse by mohla být akční adventura z období 2. světové války
i Zdroj: Daniel Vávra, volně k užití / Activision

Žádné KCD 3: Další hrou Warhorse by mohla být akční adventura z období 2. světové války

Daniel Vávra se zmínil o seznamu nápadů na další hry. Na tom je například příběhová akční adventura z období 2. světové války.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama