Jak to poslední dobou bejvá - hra vydaná na Xbox se stala úspěšnou a tak proč titul nevydat i pro PC? Pár případu jsme tu měli, teď přichází další - arkáda Deadlight.
Reklama
Jak to poslední dobou bejvá - hra vydaná na Xbox se stala úspěšnou a tak proč titul nevydat i pro PC? Pár případu jsme tu měli, teď přichází další - arkáda Deadlight.
Hra byla vydána 1. srpna na Xbox 360. Po velmi úspěšném měsíci se hra udělala i pro PC. I když se už dávno před vydáním spekulovalo, že hra má vyjít pro PC, officiálně oznámeno to nebylo. Proto se teď můžeme jen ptát, zda-li se hra udělala na PC kvůli úspěchu nebo to tak bylo plánované.
Hru vyrobila společnost Tequila Work a vydává jí Microsoft.
Co vlastně DeadLight je. Do kategorie ji můžeme zařadit jako arkádu, puzzle nebo plošinovku. Poslední dobou jsou tyto 2D hry v oblibě a vůbec nevypadají špatně. Ve hře se potkáme se Zombie, píše se rok 1986 a je na Vás, aby jste prošli celou hru a pomohli / našli pár lidí. Samozřejmě ve hře nebudou chybět oblíbené výbuchy, brutalita nebo něco na logiku, budeme muset přemýšlet, aby jste se někam dostali, podobně jako u hry Limbo, pokud jste hráli.
Hra na to, že je vytvořena do 2D vypadá velmi dobře. Animace a výbuchy jsou možná lepší než v nových 2012 hrách. Hra je velmi dobře zpracována a zabere Vám nějaký čas, rozhodně Vás zaujme a vtáhne do děje.
Deadlight vychází 25.10. 2012 na PC. Video níže je hrané na Xboxu.
Před pár dny se uskutečnil seniorský turnaj ve hře Tekken, který jednoznačně ovládla 92letá babička Hisako Sakai, která ve finále porazila 74letého Gorō Sugiyamu.
„Máte rádi severskou mytologii? Máte rádi roguelike akce? Pak pro vás máme dobrou zprávu – Jotunnslayer: Hordes of Hel je totiž nyní k dispozici zdarma a napořád.