Tak i čeští zástupci už měli možnost vidět nejočekávanější hru letošního roku, možná i posledních pár let. Tu čest měl Martin Schovanec, který patří k odchodu Xzone.cz. Jeho postřehy, čeho si všiml, jak přísnou kontrolou musel projít a tak dále.
Tak i čeští zástupci už měli možnost vidět nejočekávanější hru letošního roku, možná i posledních pár let. Tu čest měl Martin Schovanec, který patří k odchodu Xzone.cz. Jeho postřehy, čeho si všiml, jak přísnou kontrolou musel projít a tak dále.
Minulý týden se Martin Schovanec jel podívat do Londýna, kde si mohl nechat pustit vývojářské demo a kochat se tak moc očekávanou hrou. Všechno co jsme se dozvěděli poslal Martin na svůj Twitter účet.
Musel prý projít velmi přísnou kontrolou, nesměl s sebou mít žádné elektronické přístroje pro nahrávájí videí nebo zvuků. Prohledali ho stejně jako na letišti, když prošel mohl si sednout a jen sledovat krásnu Los Santos.
Jeho první slova po zhlédnutí celé ukázky? Až to všichni uvidíte, sednete si na prdel. Je to prý opravdu tak úžasné, jak očekáváme. Viděl jednu z misí, kde vykrádáte banku, ostatně jako už to popisovali i další redaktoři a pod.
Když se jedna z postav pohybovala po městě, ostatní kolem se chovají jako v realném světě. Lidé si podívají, vypraví si různé i celkem zajímavé příběhy. Po městě v ulicích se neustále něco děje. Ať se podíváte tam nebo tam, je stále všude velmi živo.
Stejně jako v San Andreas a GTA IV se neloaduje například přejezd na jiný strov atd. Loading prý skoro zcela zmizí. Když hrajete například za Michaela a chcete se přepnout na postavu Trevora, který stojí vedle Vás, bude to trvat asi sekundu. Ovšem když se chcete přepnout na Franklina, obraz se zvdálí stejně jako v Google Earth a najde Franklina na mapě a přesměruje Vás na něj. Postavy, za které nehrajete se chovají sami jako v realitě, ovládá je umělá a dokonalá inteligence. Takže když se přesměrujete právě na Franklinam třeba bude zrovna v práci, hrát basket nebo venčit svého psa.
Hra prý i když vychází pro staré konzole vypadá velmi dobře, využije možnosti, na kterých nepoznáte zastaralé technologie atd. Cut-scena budou v herní kvalitě, takže grafika a další budou celou hru zcela stejné.
Grand Theft Auto: V vychází 17. září pro PS3 a XBOX 360.
,
Reklama
Reklama
Komentáře
Nejsi přihlášený(á)
Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.
Pozor na sociální sítě, unikl totiž další gameplay, tentokrát ale ideálně pro hráče starší 18let. Veškeré spoilery jsme skryli, můžete si je ale rozkliknout.
Je to druhá nejprodávanější hra na Steamu, a vy jste o ní pravděpodobně ještě neslyšeli. Novinka How to Fish měla přes 200 tisíc souběžně hrajících hráčů.