
Pokračování seriálu Fallout nás vezme na ikonická místa ze hry
Na povrch vyplouvá stále více informací o druhé sezóně seriálu Fallout. Ta by nás měla vzít do několika ikonických lokací ze hry Fallout: New Vegas.

Spite vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Vydání druhé série hraného seriálu Fallout je ještě daleko, ale internet je již nyní plný střípků o tom, do jakých všech lokací se v pokračování podíváme.
Na TikToku koluje několik videí, kde můžeme vidět lokaci Vegas Strip s kasinem Lucky 38, které se objevilo ve Fallout: New Vegas a je kontrolováno Mr. Housem, což je jedna z klíčových postav ze hry.
V seriálu se určitě objeví i Dinky the T-Rex, což je obří socha dinosaura, která měla nalákat turisty do blízkého motelu Dino Dee-lite. Poslední lokací, která vzešla z úniků, je kasino a bar The Atomic Wrangler.
Ještě jsme neviděli žádnou ukázku, ale už nyní je jasné, že druhá sezóna seriálu Fallout bude jízda a opět v něm najdeme tunu referencí na hry i univerzum Falloutu. Seriál se na streamovací službu Amazon Prime Video vrátí nejspíš až v roce 2026, takže nás čeká dlouhé čekání.
























