
Remake Resident Evil 3: Nemesis bude obsahovat mikrotransakce
V posledních hodinách se na internetu objevují zmíňky o tom, že se v očekávaném remaku Resident Evil 3: Nemesis mohou objevit mikrotransakce.

Spite vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
V posledních hodinách se na internetu objevují zmíňky o tom, že se v očekávaném remaku Resident Evil 3: Nemesis mohou objevit mikrotransakce. A není divu, na oficiálním obalu of ratingové společnosti PEGI se zmíňka i mikrotransakcích opravdu objevuje.
Ovšem nezapoňme, že součástí balení Resident Evil 3: Nemesis je zdarma multiplayerový Resident Evil: Resistance, ve kterém by se už dle dříve uniklých informací mikrotransakce mohly objevit, nicméně s největší pravděpodobností jen z kosmetického účelu. Důkaz o mikrotransakcích na obrázku výše.

























