Samson své auto Magnum Opus musí opravovat a tankovat
Samson nechce být jako GTA - tady máte jasně dané vaše auto, o které se musíte starat. Zapomínat pak nesmíme tankovat nitro na benzínkách.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Šéf studia Liquid Swords Christofer Sundberg v rozhovoru pro zahraniční server Wccftech prozradil pár zajímavých detailů a pozastavil se i u našeho vozu, který jsme mohli vidět nedávno v traileru. Hráči si všimli, že v několika videiích je pouze jeden stejný vůz - a má to svůj důvod. Samson (hlavní postava) sice bude moct ukrást zaparkované vozy kolem, nejlepší variantou ale bude starat se o naší americkou káru jménem Magnum Opus.
“Samson je řidič; závodník, řidič pro útěk z místa činu a bojovník s auty. Pilotní průkaz zatím nemá, takže ve hře jsou pouze auta. Samson má vlastní unikátní vůz, kterému říkáme Magnum Opus. Je pro Samsona důležitý a doufáme, že bude důležitý i pro hráče. Hráč se o Magnum Opus musí během hry starat - opravovat ho po automobilových soubojích a doplňovat nitro na různých benzínkách po městě.”
Samson může v budoucnu dostat více dílů se zaměřením na další postavy
"Město, kde se odehrává příběh bude takové naše Gotham City", říká šéf studia. Samson by v následujících letech mohl dostat další díly.
“Magnum Opus má také několik unikátních mechanik, které Samsonovi pomáhají při jeho akcích. Jednou z nich je Kickdown, kdy hráč může podřadit aktuální rychlostní stupeň auta, což zvýší tah i otáčky motoru. To se hodí například při narážení bokem do jiných aut nebo při driftování. Motor je také možné úplně vypnout, což se může hodit při schovávání před policií. Samson si navíc může do kufru auta uložit zbraň, což přijde vhod, když jde někomu „na návštěvu“.”
Samson vyjde 8. dubna 2026 na PC. Později by se podle dostupných informací mohl podívat i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.