Shrek 5 byl odložen a nahradí ho Mimoni
i Zdroj: Universal Pictures
Filmy a seriály Novinka Shrek 5 byl odložen a nahradí ho Mimoni

Shrek 5 byl odložen a nahradí ho Mimoni

Richard Šimáček

Richard Šimáček

Studio Universal Pictures odložilo film Shrek 5, který měl vyjít v polovině roku 2026, a nahradilo jej jiným animákem.

Reklama

Vysoce očekávaný film Shrek 5 byl odložen, ale naštěstí ne výrazně. Nové datum vydání je stanoveno na 26. prosince 2026, tedy těsně po Vánocích.

Shreka 5 nahradil jiný animák, Minions 3, který dorazí do kin 26. července 2026. Zatím není jasné, co za odložením filmu stojí.

Každopádně o Shrekovi jsme dlouho neslyšeli, jelikož 4. díl byl v kinech už v roce 2010. Od té doby se sice mluvilo o pokračování, ale práce na něm nezačaly déle než 14 let.

Shrek 5 bude mít prvenství v tom, že se jedná o první pentalogii studia DreamWorks. To znamená, že žádný jiný film tohoto studia dosud neměl pět dílů, a nový Shrek toto změní. O ději pokračování zatím nevíme vůbec nic, ale nejspíše bude alespoň z části navazovat na předchozí díl.

Uvidíme, co si pro nás studio DreamWorks připraví. Můžeme jen doufat, že další pokračování Shreka bude lepší než 4. díl, který byl ze všech nejslabší.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama