Slovenský vývojář připomíná vydání své vesmírné hry Space Warden
i Zdroj: Branislav Baník
Novinka Slovenský vývojář připomíná vydání své vesmírné hry Space Warden

Slovenský vývojář připomíná vydání své vesmírné hry Space Warden

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

10. 7. 2024 12:00
Platformy Windows PC

Slovenský vývojář Branislav Bánik by rád našim čtenářům připomněl, že jeho dva roky vyvíjený Space Warden je venku a aktuálně ve skvělé 65% slevě.

Reklama

Venku je již nějakou dobu vesmírná tower-defense arkáda, kde se hráči ujímají vesmírné lodi a odstartují průzkum v daleké budoucnosti. A jelikož vyšla velmi potichu, rádi hru našim čtenářům představíme. V první řadě o ní říká sám autor Branislav Bánik, který na Space Warden pracoval zhruba dva roky: 

Hra je Top down strieľačka vo vesmíre kde hráč hrá za stíhačku ktorá môže mať 2 aktívne zbrane ktoré si može meniť na svojej základni, každá misia je iná cez eskortovanie,obraňovanie,ťaženie a podobne. Levely sú plne zničitelné podobne ako napr vo Worms alebo starých hrách ako Liero. Hra bola inšpirovaná hrou Tou. V hre je cez 30 zbraní na použitie, ako veže či rakety alebo vrtačka z ktorou viete sa prevrtať cez terén.”

Space Warden

Opustili jsme Zemi dávno (kolem roku 2580) a po letech hledání nového domova jsme našli sluneční soustavu sestávající z 12 planet, z nichž dvě byly obyvatelné. Neměli jsme jinou možnost, a tak jsme přistáli na jedné z nich. Po několika generacích na této planetě se téměř polovina populace přesunula na druhou planetu, vzdálenou jen několik světelných let. Narazili jsme na novou planetu, která obsahovala nový surovinový materiál, což vedlo k vypuknutí války.

Space Warden vyšlo na Steamu 16. března 2023 a aktuálně ji díky 65% slevě můžete získat za pouhých 3.41 euro. Hra nabízí 11 příběhových misí, zničitelné prostředí a výběr z velkého arsenalu zbraní. Co se týče hardwarových požadavků, problémy dnes nebude dělat nikomu z nás. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama