Společnost NetEase prý kupuje studio Quantic Dream ​
i Zdroj: Spite.cz
Heavy Rain Novinka Společnost NetEase prý kupuje studio Quantic Dream ​

Společnost NetEase prý kupuje studio Quantic Dream ​

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

1. 4. 2022 10:08

Čínská společnost NetEase, podle insdera Tom Hendersona kupuje 100% podíl studia Quantic Dream.

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Společně s naším partnerem Samsung SSD vás zveme k hlasování! Rozhodněte, které hry roku 2023 zaslouží být označeny jako…

1. 12. 2023 07:00
Reklama

Francouzské studio Quantic Dream pravděpodobně nemusíme nikomu představovat, pokud ale patříte mezi ty, kterým tento název nic neříká, tak Vám něco napoví alespoň jejich hry, seznam vydaných videoher zdobí například Heavy Rain (2010), Beyond: Two Souls (2013) nebo perfektní Detroit: Become Human z roku 2018. Aktuálně se ve studiu připravuje největší a nejambicióznější titul, který tu kdy vznikal - příběhová hra Star Wars: Eclipse, ta je ale údajně roky daleko a její datum vydání se odhaduje na rok 2024 až 2028.

Nicméně insider Tom Henderson tvrdí, že Quantic Dream bude znovu spolupracovat s čínskou společností NetEase, která už před nějakou dobou do studia investovala, nyní se má jednat dokonce o kompletní odkoupení, tedy 100% podíl v Quantic Dream. Pro studio to je samozřejmě dobrá zpráva, už nějakou dobu se mluví o tom, že ve studiu nepanuje dobrá atmosféra, řeší se zde kauzy a dokonce má mít velmi málo vývojářů a bohužel se nedaří nábor nových.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama