Star Wars Battlefront 2 hrálo na Star Wars Day rekordní počet hráčů
i Zdroj: Electronic Arts
Star Wars Battlefront II Novinka Star Wars Battlefront 2 hrálo na Star Wars Day rekordní počet hráčů

Star Wars Battlefront 2 hrálo na Star Wars Day rekordní počet hráčů

Richard Šimáček

Richard Šimáček

Star Wars Battlefront 2 od EA vstal z mrtvých, jelikož hru si na Star Wars Day zahrálo rekordních více než 5000 hráčů.

Reklama

Star Wars Battlefront 2 byl vydán v roce 2017 a kvůli špatnému technickému stavu, nedostatku obsahu a agresivním mikrotransakcím se tato hra zapsala do historie jako jedna z nejkontroverznějších a řešili ji i mnoho politiků po celém světě (kvůli lootboxům).

Společnost EA hru sice v následujících letech řádně opravila, jenže pachuť spackaného vydání si dodnes pamatuje mnoho Star Wars fanoušků.

Star Wars Battlefront 2 hrálo na Star Wars Day rekordní počet hráčů
i Zdroj: SteamDB

Hře v roce 2020 skončila podpora, a ještě nedávno ji hrálo jen pár stovek hráčů. To se změnilo 4. května na Star Wars Day, protože hru v jeden okamžik hrálo 5583 hráčů, což je více než pětinásobek obvyklého počtu hráčů.

To dokazuje jediné – o Star Wars hru ve stylu Battlefieldu je stále obrovský zájem, ale po velkolepém selhání Star Wars Battlefront 2 se nikdo netroufne udělat pokračování, a to včetně samotné EA.
Star Wars to mají v posledních letech těžké, protože se zrušilo hodně slibných projektů a jen pár her se stále vyvíjí.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama