Střílečka The Finals končí na PlayStation 4
Akční FPS The Finals s téměř plně zničitelným prostředím ukončí podporu na konzoli PlayStation 4.
Když Embark Studios v roce 2023 spustilo free-to-play střílečku The Finals, pravděpodobně nikdo nemohl očekávat, že se už po zhruba dvou letech ukončí podpora pro konzoli PlayStation 4. Právě to nyní studio, jež stojí za komerčně úspěšnou extrakční third-person akcí ARC Raiders, oficiálně oznámilo a uvedlo, že The Finals nebudou na PS4 nadále podporovat.
Podpora skončí s příchodem 10. sezóny již 18. března 2026. Veškerý postup však zůstane uložený na Embark ID, hráči si tak veškerý svůj nahraný čas mohou přenést na PlayStation 5.
Do The Finals míří roky žádaná, ale kontroverzní funkce
Střílečka The Finals konečně dostane dlouho žádanou funkci! Zatímco polovina hráčů slaví, druhá ji označuje za kontroverzní.
Bylo popravdě překvapením, že se tahle FPS akce s téměř plně zničitelným prostředím na PlayStation 4 vůbec dostala. The Finals vyšlo v prosinci 2023 na PC, PlayStation 5, PlayStation 4 a Xbox Series X/S. Tvůrci navíc v rámci oznámení uvedli, že s hrou mají plány minimálně na další tři roky.