Toy Story videohra s využitím Unreal Engine 5.3 by mohla vypadat takto
i Zdroj: TeaserPlay
Novinka Toy Story videohra s využitím Unreal Engine 5.3 by mohla vypadat takto

Toy Story videohra s využitím Unreal Engine 5.3 by mohla vypadat takto

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

9. 7. 2024 15:30
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC PlayStation PlayStation 5

Realistická videohra ze světa Toy Story na Unreal Engine 5.3? To je zatím jen naším snem. V tomto článku však můžete vidět, jak by taková hra mohla vypadat.

Reklama

Jestli něco máme skutečně rádi, jsou to fanouškovské koncepty, které nám ukazují, jak by daný projekt mohl vypadat - v tomto případě na revolučním Unreal Engine 5. Dnes tu máme velmi povedený projekt od nadšenců z TeaserPlay, kteří pravidelně přinášejí podobná videa

Tentokrát tu máme oblíbené Toy Story, které již v minulosti dostalo hned 6 videoher, Toy Story (1995), Toy Story 2: Buzz Lightyear to the Rescue (1999), Toy Story Racer (2001), Toy Story 3: The Video Game (2010), Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure (2012) a Disney Infinity (2013). Ano, bohužel, je to již více než 10 let, co jsme mohli zažít příběh hraček, a popravdě, vůbec by nám nový díl s otevřeným světem, který využije síly Unreal Engine 5, nevadil. Jak by však mohl vypadat? Na to se podívejte v přiloženém videu.

Toy Story

Toy Story je produkované společností Pixar Animation Studios a vydaný studiem Walt Disney Pictures. Režisérem je John Lasseter. Příběh se točí kolem hračky jménem Woody, kovbojské figurky, která je oblíbenou hračkou chlapce Andyho. Woodyho postavení je ohroženo příchodem nové, modernější hračky, Buzze Rakeťáka. Film sleduje jejich rivalitu, která se postupně mění v přátelství, zatímco se snaží vrátit zpět k Andymu poté, co se ztratí.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama