Tvůrci LA Noire nás v nové hře znovu vezmou do 40. let
i Zdroj: Rockstar Games
L.A. Noire Novinka Tvůrci LA Noire nás v nové hře znovu vezmou do 40. let

Tvůrci LA Noire nás v nové hře znovu vezmou do 40. let

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

7. 7. 2024 14:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC PlayStation PlayStation 5

Pokračování L.A. Noire je stále v nedohlednu, a tak se podle všeho původní tvůrci kladně hodnocené detektivky pustili do něčeho nového. Znovu se máme podívat do 40. let.

Reklama

Letos to bude už 13 let, co vyšla naprosto skvělá detektivní open-world adventura LA Noire. Od té doby marně vyhlížíme druhý díl, který z nepochopitelných důvodů stále nepřichází. A pravděpodobně ani dlouho nepřijde. Rockstar Games v současné době pracuje na Grand Theft Auto 6 a podle všeho také na Red Dead Redemption 3, včetně dalších neohlášených projektů.

Přesto bychom se do 40. let minulého století mohli znovu podívat. S velmi předčasnou informací přišla muzikantka Freyja Garbettová, která na sociální síti Instagram prozradila,: “Od tvůrců LA Noire přichází Sowden House, psychologický thriller odehrávající se v LA 40. let 20. století, který vás přiměje zapochybovat o svém zdravém rozumu." Další její vyjádření už přímo zmiňuje videohru, která by mohla vyjít pod názvem Sowden House. “Nikdy jsem si nemyslela, že budu psát pro videohru, ale jsem vděčná za příležitost!” Na zmiňované hře pracují bývalí vývojáři ze studia Team Bondi, které dnes najdeme v Video Games Deluxe studiu.

Údajně uniklý obrázek z pokračování LA Noire
i Zdroj: Rockstar Games

Údajně uniklý obrázek z pokračování LA Noire

O možném pokračování LA Noire se mluví už pěkně dlouho. Teď údajně unikl obrázek, co prozrazuje?

5. 9. 2020 14:19

LA Noire Part 2

Již minimálně poslední čtyři roky se mluví o možném pokračování. První zmínka o údajném LA Noire Part 2 padla v roce 2020, kdy se označení “druhé části” objevilo v popisku na YouTube. Video bylo následně smazáno a to bylo také naposled, co jsme o dvojce mohli slyšet. Později se objevila druhá zpráva, která dvojku označila jako N.Y. Noire, nikdy však nebyla oficiálně potvzena.

LA Noire vyšlo v roce 2011 a v recenzích nasbíralo velmi vysoké známky, zejména pro dobrý příběh, atmosféru 40. let a revolučních animací, především obličejové části těla. Hra dodnes prodala něco nad 13 milionů kopií.

Tvůrci LA Noire nás v nové hře znovu vezmou do 40. let
i Zdroj: Rockstar Games
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama