Xbox hlásí výpadky sítě
Hráči na konzoli Xbox hlásí masivní výpadky sítě.
Chtěli jste se včera nebo dnes ráno přihlásit na svůj účet Xboxu? Pak mnoho z vás mohlo narazit na nespecifikované problémy. Jedinou dobrou zprávou je, že problém nebyl u vás, ale pravděpodobně na straně Microsoftu. Ten prozatím nevydal žádné prohlášení, je dost možné, že se stále pracuje na diagnostice.
Například web Downdetector Xbox ukazuje, že zhruba od 6:00 ráno (28. října) hráči hlásili velké problémy. Článek budeme aktualizovat.
V rámci tohoto problému bychom vás rádi ještě informovali, že se pomalu začíná mluvit o další generaci Xboxu, která údajně poběží na plnohodnotném systému Windows a hráči by neměli platit za multiplayerové hraní. Více jsme se článku s několika zajímavostmi věnovali zde.