Zaklínač 3: Divoký hon dostane oficiální editor modifikací
i Zdroj: CD Projekt Red
The Witcher 3: Wild Hunt Novinka Zaklínač 3: Divoký hon dostane oficiální editor modifikací

Zaklínač 3: Divoký hon dostane oficiální editor modifikací

Richard Šimáček

Richard Šimáček

15. 11. 2023 16:00

Společnost CD Projekt vydá v roce 2024 oficiální editor modů pro Zaklínače 3: Divoký hon, což znamená, že vytváření modů bude zas o něco jednodušší. Editor modifikací vyjde pouze na PC.

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Společně s naším partnerem Samsung SSD vás zveme k hlasování! Rozhodněte, které hry roku 2023 zaslouží být označeny jako…

1. 12. 2023 07:00
Reklama

Tuto novinku odhalil níže uvedený účet Zaklínače na Twitteru. Vydání editoru modů je plánováno na rok 2024. Editor modů pravděpodobně vdechne další život hře Zaklínač 3, která v prosinci 2022 obdržela poslední aktualizaci pro PlayStation 5 a Xbox Series X, ale jinak se žádného nového oficiálního obsahu nedočká, protože CD Projekt se soustředí na další připravované tituly.

CD Projekt v příspěvku na Twitteru potvrdil, že editor modů přijde pouze na PC, přestože Bethesda přinesla podporu modů na konzole prostřednictvím hry The Elder Scrolls 5: Skyrim, ale vzhledem k tomu, že vývojáři pokračují v podpoře Zaklínače 3 i devět let po jeho vydání, může někdy v budoucnu uvažovat o podpoře modů pro konzole.

Nová vlna modů snad fanoušky uklidní do vydání očekávané další hry Zaklínače, i když to bude nejdříve v roce 2025. Na obzoru jsou také dvě další hry ze série, remake původního Zaklínače a multiplayerový spin-off, i když obě jsou pravděpodobně ještě roky vzdálené.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama