Onlinovka se jmenuje Atlantis - Drakensang a může lehce připomínat například Diablo 3. Kamera, kouzla, svůj velký svět a dokonce i čeština, hra zaujme a určitě baví.
Onlinovka se jmenuje Atlantis - Drakensang a může lehce připomínat například Diablo 3. Kamera, kouzla, svůj velký svět a dokonce i čeština, hra zaujme a určitě baví.
Hra nabízí svůj svět a dokonce v Češtině včetně titulků, vlastně tam nenajde nic anglicky. Webová stránka a vše obsahuje češtinu, hru si zahrajete přímo v prohlížeči a nemusíte instalovat žádné klienty, ikdyž je to pouze taková onlinovka, rozhodně si najde své fanoušky, já jsem na ni narazil hodně nahodně a můžu říci, že zaujme!
Registrace je hotova do půl minuty, výběr postavy a editace hlavy a obličeje je také na pár sekund, dokonce nemusíte nic potvrzovat na emailu.
Máte na výběr z tří postav. My odzkoušeli čaroděje, který nese hůl a hned na začátku má první kouzlo. Druhé dostanete hned při prvním levelu, třetí už při 3 nebo 4. Kouzla jsou velmi pěkně zpracována a při pohledu na ně, kdo by řekl, že to je pouze onlinovka bez klienta!
Okolní svět také není vůbec špatně zpracován, zatím jsem nenarazil na žádný bug a hra běží krásně, lagy nejsou vubec vysoké, no samozřejmě si musíte nastavit EU server. Stejně jako u každé hry expíte postavičku, někdy to jde rychle, někdy pomaleji, jde o to, kolik mobů zabijete a proto je lepší nevynechávat a jít do každého, některé questy (ukoly) Vám dají tolik XP, že dostanete dokonce level, po 15. minutách hraní jsme dosáhli 5 levelu.
Jak již bylo řečeno, hra zaujme, vypadá dobře, ovladatelnost skvělá, mapa dobře zobrazuje kde máte úkol, kam jít. Doporučujeme vybírat sudy a truhly, někdy skrývají zajímaví věcičky, odvěci není ani sbírat zlaťáky, těch není nikdy dost.
Na Gamescomu jsem si bezmála půl hodiny zahrál Alien: Isolation 2. Strach tu nestojí jen na samotném Alienovi, ale i na světle, zvuku a každém vašem pohybu.
Na Gamescomu jsem si měl možnost vyzkoušet remake Heroes of Might & Magic 3. Jako dlouholetého fanouška mě ale nový kabát klasiky zatím příliš nepřesvědčil.
Na letošním Gamescomu jsme si zhruba na 20 minut zahráli Metro 2039. Atmosféra funguje skvěle, ale jinak novinka zatím působila hlavně jako hezčí první díl.
Po dlouhé odmlce jsme se konečně dočkali nových informací o slibném RPG Exodus od bývalých vývojářů BioWare. Hra vyjde už příští rok a jako by z oka vypadla Mass Effectu.
Studio Pearl Abyss představilo na Gamescomu vylepšenou edici Crimson Desert. Ta je pro všechny vlastníky základní verze dostupná zdarma a přináší velké změny v příběhu.