Zpět na článek

Diskuze: Ztráta pro Warhorse Studios: Studio opouští jeden z hlavních tvůrců Kingdom Come

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

ShenksterCZ
ShenksterCZ
Level 33 Level 33
Hlavní platforma: PC
11. 5. 2026 13:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No zrovna prozkoumávání a živoucí svět byl u W3 a Cyberpunku celkem povedený...ale uvidíme kam posunou laťku s touhle posilou.

Satyr
Satyr
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
11. 5. 2026 19:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@ShenksterCZ Kamaráde co bylo živoucí na zaostalém npc kde auta neumí objet hráče nebo npc které mají absolutně nulovou reakci na hráče ? Zkus rdr 2 a spadneš ze židle potom :-D

ShenksterCZ
ShenksterCZ
Level 33 Level 33
Hlavní platforma: PC
12. 5. 2026 07:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Satyr Tak to si asi hrál jinou hru než já teda... RDR2 jsem hrál, ale nebavilo mě to. Je to taaaaak zdloooouhavýýýýý že jsem u toho málem usnul...ale chci tomu dát ještě šanci.

Graziel Morgurth
Graziel Morgurth
Level 14 Level 14
12. 5. 2026 13:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@ShenksterCZ Cyberpunk jsem zkoušel dvakrát, za mě nuda a uzavřenej svět kde se nic neděje.

ShenksterCZ
ShenksterCZ
Level 33 Level 33
Hlavní platforma: PC
12. 5. 2026 14:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Graziel Morgurth No já ho hrál před lety a pamatuju si že mě to hrozně bavilo....ale jak tak koukám budu si muset fest osvěžit pamětˇ!

Reklama
Reklama