Dostal jsem přístup do beta testování..Za mě totální trash :( absolutně nechápu co tím tvůrci zamýšlí a co chtějí. Nápad možná dobrý ale je to takové nijaké. Jen běháte a každý metr je zombie. opravdu víc jak 30min jsem to nevydržel a musel jsem to smazat. Hrozný 👎