Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Ondřej Mráz
Ondřej Mráz
Level 1 Level 1
dnes 21:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Česnekoviny Crushing news 1. Vávra není miliardář.
2. Člověk nemusí závidět jen peníze. Může závdiět někomu jeho holku, jeho schopnost mluvit s lidmi. To že má fyzičku vyleze schody, to že se sním lidé nomrálně baví a neštítí se jeho toxicity, to že má vzdělání, to že je chytrý, to že má vkus a tisíce a tisíce dalších věcí. Peníze jsou jedna z nich.
3. Dan jak ho znám a já ho znám (znal) osobně už před 15 lety vždy trochu neměl rád cizí úspěch.

Ondřej Mráz
Ondřej Mráz
Level 1 Level 1
dnes 21:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Michal Mika Otázka je jestli ti je 10 let nebo jsi poprvé v životě slyšel o GTA. Morální hodnoty hlavních postav GTA jsou od 1 dílu naprosto nulové, nikdo nikdo netvrdil opak a nikdy se nikdo nesnažil to měnit. Takže kritzovat to je jako kritizovat vodu že je mokrá. Ano máte pravdu, ale jestli je tohle váš argument jste debil.

Ondřej Mráz
Ondřej Mráz
Level 1 Level 1
dnes 21:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Ladislav Sil GTA VI je 18+ hra. Takže jestli jí rodiče dětem kupují, jso to oni, kdo znich dělají sociopaty. (Teda pokud bych přistoupil na tu stokrát vyvrácenou blbost že něco takového hry dětem dělají)

Reklama
Reklama