Death Stranding 2 by se mohlo znovu ukázat během Tokyo Game Show 2024
i Zdroj: Kojima Productions
Death Stranding 2 Novinka Death Stranding 2 by se mohlo znovu ukázat během Tokyo Game Show 2024

Death Stranding 2 by se mohlo znovu ukázat během Tokyo Game Show 2024

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

8. 7. 2024 07:00
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5

Kolem Death Stranding 2 je už téměř dva roky podezřelé ticho. Nyní to však vypadá, že bychom se nových informací či gameplaye mohli dočkat během Tokyo Game Show 2024.

Reklama

Letos to budou už dva roky, co Kojima Productions oznámilo Death Stranding 2. Nicméně až letos v únoru jsme mohli vidět vůbec první trailer, kterým však veškeré marketingové aktivity kolem hry skončily. A jelikož je PlayStation Showcase stále v nedohlednu, vypadá to, že Death Stranding 2 uvidíme v září, kdy se bude konat Tokyo Game Show 2024. Sám na tuto akci láká Kojima, přičemž na sociální síti X přímo zmiňuje, že “Kojima Productions bude mít stánek v TGS2024.

Bohužel to přímo nemusí znamenat, že se zde předvede nový gameplay. Hra má dorazit na PlayStation 5 v průběhu roku 2025, času pro rozjetí marketingu je stále dost. Nás by ale první pořádný gameplay potěšil.

Death Stranding 2

Death Stranding 2 je pokračování akční adventury od Hideo Kojimy a Kojima Productions. Hráči se znovu ocitnou v postapokalyptickém světě, kde budou jako Sam Porter Bridges (Norman Reedus) čelit novým výzvám a odhalovat další tajemství. Hra se zaměřuje na spojování komunit v rozpadlé Americe a překonávání překážek v zničené krajině. Očekává se, že přinese nové postavy, rozšířené herní možnosti a vylepšenou grafiku. Hra bude dostupná na PlayStation 5, později by se měla objevit i na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama